Espoo, Tampere, Turku. Koko Suomi.

Joustavien prosessiemme ansiosta pystymme palvelemaan joustavasti koko Suomea. Viime vuonna pohjoisin johtoryhmän kehityspäivä pidettiin Rovaniemellä, kauimmas tehty henkilöarvio puolestaan kantoi Australiaan asti.

Advisoreiden yhteystiedot

Rainer Carpelan

Advisor, PsM

rainer.carpelan@hrsadvisors.fi
+358 40 553 3759

Tarja Kohtamäki

Advisor, PsM

tarja.kohtamaki@hrsadvisors.fi
+358 40 079 7453

Viivi Naatula

Advisor, PsM

viivi.naatula@hrsadvisors.fi
+358 44 373 2003

Pia Paavilainen

Advisor, PsM

pia.paavilainen@hrsadvisors.fi
+358 50 305 9217

Joonas Kokko

Advisor, PsM

joonas.kokko@hrsadvisors.fi
+358 400 399 825

Seija Raesola

Advisor, KTM, Coach (ACC)

seija.raesola@hrsadvisors.fi
+358 40 775 6150

Toni Koskinen

Advisor, PsM

toni.koskinen@hrsadvisors.fi
+358 40 742 7525

Maiju Kangas

Advisor, PsT, KTM

maiju.kangas@hrsadvisors.fi
+358 50 302 7185

Erika Palomäki

Advisor, PsM

erika.palomaki@hrsadvisors.fi
+358 44 271 9420

Espoo

HRS Advisors Oy
Keilaranta 1
02150 Espoo

Turku

HRS Advisors Oy
Brahenkatu 11 G
20100 Turku

Tampere

HRS Advisors Oy
Koskikatu 7A (Central Office 3krs.)
33100 Tampere

Toimistomme sijaitsee Espoon Keilaniemessä Keilaranta 1:ssä Keilarannan metroaseman välittömässä läheisyydessä. Vierasparkkitilat sijaitsevat talojen edessä.

Turun toimisto sijaitsee keskustassa osoitteessa Brahenkatu 11 G, 3. krs.
Auton saat kätevimmin parkkiin Puutorin parkkihalliin.

Toimistomme sijaitsee Tampereen keskustassa, Hämeenkadun ja Koskikadun ”kulmauksessa”. Auton voit jättää Hämpin tai Koskikeskuksen P-taloon. Jos tulet junalla, kävele Hämeenkatua Tammerkosken rantaan, jossa käänny oikealle Koskikatua. Ovemme on noin 50 m päässä. Rautatieasemalta 5 min kävelymatka. Paina ovisummeria Central Office 3. krs.

Lähetä viesti:
info@hrsadvisors.fi  tai
etunimi.sukunimi@hrsadvisors.fi

Paperiset ostolaskut:
HRS Advisors Oy
Ostoreskontra
PL 15
20101 Turku

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003724216260
Operaattori: OpusCapita

Share This