Espoo, Tampere, Turku. Koko Suomi.

Joustavien prosessiemme ansiosta pystymme palvelemaan joustavasti koko Suomea. Viime vuonna pohjoisin johtoryhmän kehityspäivä pidettiin Rovaniemellä, kauimmas tehty henkilöarvio puolestaan kantoi Australiaan asti.

Advisoreiden yhteystiedot

Toni Koskinen

Advisor, PsM

toni.koskinen@hrsadvisors.fi
+358 40 742 7525

Antti Lahtinen

Advisor, PsM

antti.lahtinen@hrsadvisors.fi
+358 40 771 8886

Krister Botell

Advisor, PsM

krister.botell@hrsadvisors.fi
+358 50 304 2410

Pia Paavilainen

Advisor, PsM

pia.paavilainen@hrsadvisors.fi
+358 50 305 9217

Seija Raesola (Turku)

Advisor, KTM, Coach (ACC)

seija.raesola@hrsadvisors.fi
+358 40 775 6150

Erika Palomäki

Advisor, PsM

erika.palomaki@hrsadvisors.fi
+358 40 937 2217

Kristiina Lehmus

Advisor, PsM

kristiina.lehmus@hrsadvisors.fi
+358 50 3964 686

Outi Kärkkäinen

Advisor, PsM

outi.karkkainen@hrsadvisors.fi
+358 50 396 1138

Tarja Kohtamäki

Advisor, PsM

tarja.kohtamaki@hrsadvisors.fi
+358 40 079 7453

Viivi Naatula

Advisor, PsM

viivi.naatula@hrsadvisors.fi
+358 44 373 2003

Maiju Kangas

Advisor, PsT, KTM

maiju.kangas@hrsadvisors.fi
+358 50 302 7185

Espoo

HRS Advisors Oy
Keilaranta 1
02150 Espoo

Turku

HRS Advisors Oy
Brahenkatu 11 G
20100 Turku

Tampere

HRS Advisors Oy
Koskikatu 7A (Central Office 3krs.)
33100 Tampere

Toimistomme sijaitsee Espoon Keilaniemessä Keilaranta 1:ssä Keilarannan metroaseman välittömässä läheisyydessä. Vierasparkkitilat sijaitsevat talojen edessä.

Turun toimisto sijaitsee keskustassa osoitteessa Brahenkatu 11 G, 3. krs.
Auton saat kätevimmin parkkiin Puutorin parkkihalliin.

Toimistomme sijaitsee Tampereen keskustassa, Hämeenkadun ja Koskikadun ”kulmauksessa”. Auton voit jättää Hämpin tai Koskikeskuksen P-taloon. Jos tulet junalla, kävele Hämeenkatua Tammerkosken rantaan, jossa käänny oikealle Koskikatua. Ovemme on noin 50 m päässä. Rautatieasemalta 5 min kävelymatka. Paina ovisummeria Central Office 3. krs.

Lähetä viesti:
info@hrsadvisors.fi  tai
etunimi.sukunimi@hrsadvisors.fi

Paperiset ostolaskut:
HRS Advisors Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 37236
00021 LASKUTUS

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003724216260
Operaattori: OpusCapita

Share This